رولیک 30*6 پرسی

( 6*30 )

رولیک 30*6 پرسی

رولیک ها از جمله مهم ترین بخش های تشکیل دهنده یک نوار نقاله هستند که در انواع طول های مختلفی چون 30 سانتی متری در این مجموعه به فروش می رسد. رولیک ها برای نگهداری تسمه در مسیر انتقال استفاده می شوند. برای خرید انواع رولیک های پرسی و تعویضی با بهترین کیفیت و نازل ترین با ما همراه باشید.

حداقل تعداد برای خرید این محصول : 10

شرکت امید عمران سهند

103,000 تومان بدون مالیات.

برای خرید تماس بگیرید!

120 قلم

رولیک 30*6 پرسی

رولیک قطر 6 با طول 30 سانت

ضخامت بدنه لوله 2 میلی متر

شافت قطر 14 صنعتی دو سر رزوه

بلبرینگ چینی ZZ نو دو عدد

این رولیک ها بهترین و مقرون به صرفه ترین رولیک جهت استفاده در نوار نقاله های عرض 2 سانتی متر و جهت استفاده به نوار نقاله های عرض 60 سانتی متر یو شکل برای انتقال مواد فله ای می باشد که در نوار نقاله های عرض 60 در هر ردیف دو عدد استفاده می شود. برای آگاهی از لیست قیمت بقیه اندازه های رولیک به اینجا مراجعه فرمایید.

مشخصات فنی رولیک 30*6 پرسی

رولیک 30*6 پرسی

مزیت استفاده از رولیک های پرسی

قطعات رولیک در بازار به دو صورت پرسی و تعویضی هستند. اما رولیک های پرسی به دلیل قیمت بسیار مناسب جز پرفروش های بازار هستند. رولیک های پرسی موجود در فروشگاه اینترنتی صنعتگری با متریال درجه یک تولید شده و از استفاده از مواد ضایعات برای تولید این قطعات به شدت پرهیز میشود. 

تفاوت رولیک های پرسی و تعویضی

رولیک های پرسی و تعویضی تنها یک تفاوت عمده دارند. آنهم قابلیت تعمیر و تعویض شدن قطعات رولیک های تعویضی است. رولیک های تعویضی قابلیت تفکیک شدن از هم را دارند. اما مشکل اصلی در رولیک های تعویضی از بین رفتن تمامی قطعات به صورت همزمان است. یعنی قطعات تشکیل دهنده رولیک به صورت هم زمان به پایان عمر مفید خود میرسند. و عملا قابل تعمیر بودن این رولیک ها بی نتیجه خواهد بود.

کاربرد رولیک پرسی 30*6

رولیک های پرسی کاربرد بسیار بالایی در صنایع ساخت و ساز سیستم های انتقال دارند. برای ساخت و راه اندازی تمامی نوار نقاله های بارگیری از این سایز رولیک ها استفاده می شود . سایز 30 پرکاربرد ترین نوع غلتک های کانوایری در صنعت می باشد و معمولا به صورت یو شکل مورد استفاده قرار می گیرد.

مقالات مرتبط