بتونیر 250 لیتری دنده زیر

( 12 )

بتونیر 250 لیتری دنده زیر

میکسر بتونیر  250 لیتری مدل ss12 تهران کار (خلاطه 250 لیتری مخصوص بتن با ضخامت بدنه 3 میلی و الکتروموتور 3 اسب بخار و چرخ های پیکانی استوک با بدنه پروفیل های 3 میلی و گارانتی خلاطه ها دارای یک سال

0 تومان بدون مالیات.

برای خرید تماس بگیرید!

افزودن به لیست دلخواه

10 قلم

مشخصات فنی بتونیر 250 لیتری دنده زیر

موتور تک فاز و سه فاز موجود می باشد

بدنه از ورق3میلی به صورت ضد سایش

تایر های پیکانی دو عدد با رو کش استوک

گیربکس حلزونی برای تخلیه میکسر (برای فرمان میکسر) به صورت خیلی نرم فرمان گوچک و شبه به هیدرولیک بدون نیاز به قدرت بیشتر

شاسی از ناودانی و پروفیل با ضخامت 3 میلی به صورت مستحکم

شستی قطع و وصل دستگاه به صورت نصب بر روی بتونیر

گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش 5 ساله

کارایی خلاطه یا بتونیر:

بتونیر ها معمولا در پروژه هایی قابل استفاده می باشد که دسترسی به بتن اماده جهت خرید وجود ندارد و یا امکان خرید وجود نداشته باشد اینگونه پروژه ها مجبور به استفاده از بتونیر هستند که معمولا این بتونیر یا خلاطه ها راحت ترین روش برای مخلوط کردن بتن می باشد درسته که کیفیت بتن دستگاه خلاطه نسبت به بتونیر پایین می باشد ولی باشد در نظر گرفت که سرعت تولید بتن نسبت به مخلوط کر دن به صورت دستی زیاد و کیفیت نسبت به دستی بالا می باشد این بتونیر ها معمولا به دو صورت ساخته می شود که یکی ااز مدل ها دنده کمر و دیگری دنده زیر می باشد تفاوت بیتن دنده کمر و دنده زیر در دنده ای که استفاده شده می باشد و از نظر کیفیت تولید بتن هیچگونه تفاوتی ندارد البته ناگفته نماند که این خلاطه ها امکان انتقال به صورت وصل کردن به ماشین وجود دارد و می توان توسط یک کشنده دستگاه را از یک مکان به مکان دیگر انتقال داد. درواقع می توان گفت که به وسیله بتونیرها می توان مواد اولیه ای چون : سیمان ، شن و ماسه و آب و... را به بتن تبدیل کرد. بتن به دست آمده توسط این دستگاه از کیفیت بالاتری نسبت به نمونه دستی آن دارد و نیز وقت و نیروی کمتری را برای تولید بتن طلب می کند.                                 

 بتونیر یا خلاطه در حجم های مختلفی چون 300 لیتری ، 500 لیتری ، 750 لیتری و 1000 لیتری ساخته می شود که البته هرچه ظرفیت آن کمتر باشد میزان کیفیت بتن حاصله بسیار بیشتر می باشد. مصالحی که درون دستگاه ریخته می شود تماما دستی بوده و توسط نیروی دست انسانی صورت می گیرد در نتیجه باید دقت بیشتری در میزان استفاده از مواد انجام پذیرد. همانطور که گفته شد بتونیرها در دونوع دنده کمر و دنده زیر در دسترس می باشند که تنها تفاوت این دو نوع در میزان صدای تولید شده هنگام کارکرد دستگاه می باشد که این صدا در نوع دنده کمر نسبت به دنده زیر بیشتر است. موتور به کار گرفته شده برروی این دستگاه ها به صورت های برقی ، بنزینی و نیز دیزلی در دسترس می باشد که طبق سفارش مشتری در نظر گرفته می شود. 

مشخصات فنی بتونیر 250 لیتری

مشخصات فنی بتونیر250

این نوع از دستگاه های بتونیر به دلیل کاربرد بالایی که دارند ، همیشه در دسترس هستند و قطعات جانبی آن ها 

به راحتی در دسترس می باشد و می توان به راحتی پیدا کرد. از طرفی فضای کمتری اشغال می کنند و جا به جایی 

و حمل و نقل آن ها آسان تر می باشد. 

بتنی که توسط این ظرفیت از دستگاه تولید می شود ، بسیار با کیفیت می باشد و مقاومت بالایی دارد. 

مقالات مرتبط