بالابرساختمانی ظرفیت 350 کیلویی

( 2111 )

بالابرساختمانی ظرفیت 350 کیلوگرم

مخصوص ساختمان های دوطبقه تا 5 طبقه با گیربکس خود قفل شونده و با الکترو موتور سیم پیچی تمام مسی قابلیت حمل بار تا ظرفیت اسمی 350 کیلوگرم با کلید 25 امپر گارانتی دار که بیشترین استفاده در ساختمان های امروزی را دارد. که معمولا به صورت تکفاز تولید و درخواست می شود.

مشخصات محصول

24,000,000 تومان بدون مالیات.

زمان تحویل 2 روز کاری میباشد.

30 قلم

لوازم جانبی پیشنهادی برای این محصول


  بالابر ساختمانی 350 کیلویی سفارشی

  با توجه به اینکه بالابر های 350 کیلویی پر مصرف ترین بالابر های مورد استفاده در پروژه های ساختمانی می باشد. این نوع از بالابر ها ظرفیت 250 لیتر که دارای ظرفیت اسمی 350 لیتر میباشد. محرک این نوع بالابر ها الکتروموتور های تک فاز و سه فاز میباشد. 

  مشخصات فنی بالابر 350 لیتری

  در بالابر 350 لیتری از یک الکتروموتور 3 اسب بخاری سه فاز یا تک فاز با توان 1400 الی 3000 دور در دقیقه را دارد. همچنین از گیربکس حلزونی شکل مدل VF86 بهره مند میباشد. سرهت بالابر در حالت پر 14 متر در دقیقه میباشد. شاسی دستگاه از جنس پروفیل مستحکم میباشد.

  اطلاعات الکتروموتور

  الکتروموتور مورد استفاده در ساخت بالابر 350 لیتری یک موتور سه اسب بخاری با توان خروجی 2.2 کیلووات را دارد. بدنه این بالابر از جنس چدن بوده و دور خروجی آن 1500rpm میباشد.فرکانس الکتروموتور 50 هرتز بوده و از جریان 5.2 آمپر استفاده مینماید.

  اطلاعات گیربکس

  در بالابر های 350 کیلویی از یک گیربکس vf86 استفاده میشود. گیربکس vf86 با خروجی 48/1 دور است. یعنی به ازای هر 48 دور موتور 1 دور خروجی میدهد. این نوع الکتروموتور ها مناسب برای الکتروموتور های 1.5 تا 3 اسب بخار میباشد. در این نوع گیربکس ها از دنده های برجی استفاده میشود و همچنین از بدنه جنس آلومینیوم استفاده میشود.

  سیم بکسل 

  در این نوع از بالابر ها از سیم بکسل های سایز 8 که دارای مقاومت قابل قبولی هستند استفاده میشود.سیم بکسل ها به دلیل مقاومت کششی بالا و همچنین قابلیت انعطاف پذیری زیاد بهترین گذینه برای بکاربردن در سیستم های بالابر میباشند.

   

  بالابر های ساختمانی را می توان به چندین کیفیت که مرتبط به الکترو موتور و گیربکس و لوله های شاسی و ریل الکترو موتور و سیم بکسل ارتباط دارد  ما در این بالابر سعی بر این کردیم که بهترین تجهیزات را که بتوان هم در بازار در قیمت ها رقابت کنیم و هم اینکه کیفیت خوبی را ظرفیت بالابر حدکثر 400 کیلو می باشد.

  پایه های بالابر از لوله صنعتی کلفت مستحکم

  شاسی ناودانی برای ریل بالابر

  الکترو موتور موتوژن سه اسب بخاز سه فاز یا تک فاز

  مقالات مرتبط