موتوژن

تاریخچه:الکتروموتور موتوژن

الکتروموتور موتوژن

از جمله محصولات داخلی میتوان به الکتروموتور موتوژن ساخت کمپانی موتوژن تبریز اشاره کرد.کمپانی موتوژن تبریز از جمله مشهورترین شرکت ها در آسیا محسوب میگرد که در زمینه طراحی و تولید الکتروموتور نقش چشمگیری داشته و به فعالیت خود ادامه میدهداین کمپانی قریب 45 سال پیش تحت عنوان گلد الکتریک مشغول بکار بوده که در سال 1354 به "...

تاریخچه:الکتروموتور موتوژن

الکتروموتور موتوژن

از جمله محصولات داخلی میتوان به الکتروموتور موتوژن ساخت کمپانی موتوژن تبریز اشاره کرد.کمپانی موتوژن تبریز از جمله مشهورترین شرکت ها در آسیا محسوب میگرد که در زمینه طراحی و تولید الکتروموتور نقش چشمگیری داشته و به فعالیت خود ادامه میدهداین کمپانی قریب 45 سال پیش تحت عنوان گلد الکتریک مشغول بکار بوده که در سال 1354 به "موتوژن" تغییر نام داد.

کمپانی موتوژن با اتکابه قریب 40 سال تجربه،پرسنل کارآمد و قابلیت های تولیدی بسیار بالای خود قادربه تولید و طراحی گستره وسیعی از انواع الکتروموتور های سه فاز،تکفاز والکتروموتورهای خاص جهت مصارف گوناگون صنعتی و خانگی بنابه درخواست مشتریان عزیز میباشد.

استانداردها:

لذا لازم به یادآوری است کمپانی الکتروموتور موتوژن با رعایت اصول نوین صنعت و تولید وآزمایشات استاندارد گواهی ISO 9001 2008 را از سازمان SGS سوئیس اخذ کرده است.شرکت موتوژن در حال حاضر فراتر از 2 میلیون الکتروموتور سه فاز و تکفازجهت مصارف صنعتی و خانگی بر اساس استانداردهای بین المللی مانند IEC و NEMA و DIN تولیدوبه بازارهای مصرف ایران، اروپا، آسیا، آفریقا عرضه میکند.

تا سال 1369 فعالیت شرکت موتوژن بصورت خصوصی بوده که با گسترش و پیشرفت آن،این شرکت به یک کمپانی با سهامی عام تبدیل گردید وبه صورت رسمی ثبت و در سال 1370 این شرکت فروش سهام خود را بصورت عمومی آغاز نمود.هم اکنون این شرکت در ضلع غربی تبریز قرار دارد.

سرمایه اولیه این شرکت در نخستین فعالیت وگام های خود تنها 14 میلیون تومان بوده که امروزه شاهد آن هستیم که سرمایه شرکت موتوژن از طریق انجام مطالبات و از این قبیل به مبلغ 680400میلیون ریال افزایش یافته است.

انواع الکتروموتور موتوژن

1-     الکتروموتور موتوژن سه فاز آلومینیومی

این الکتروموتورها در دو مدل یک دور و دو دور عرضه میگردند.

A:ویژگی های الکتروموتور موتوژن تک دور:

نوع تک دور الکتروموتورموتوژن بصورت الکتروموتور هایی با پوسته آلومینیومی که با استاندارد های IEC34  مطابقت دارند،عرضه میگردد.از دیگر ویژگی های بارز این نوع الکتروموتور ها،میتوان چنین گفت که آنها بصورت سه فاز طراحی شده و روتورشان بصورت قفس سنجانی میباشد.مجهز به فن خنک کننده که میتوان بصورت دائم مورد استفاده قرار داد.از نظر درجه حفاظت و کلاس حرارتی استاندارد بوده و با فرکانس 50 هرتز،ولتاژ سه فاز تولید میکنند.

B:ویژگی های الکتروموتور موتوژن دو دور:

این نوع از الکتروموتورهای موتوژن، دارای ویژگی هایی مشابه با نوع تک دور میباشند وتنها تفاوت آنها در تعداد دوری میباشد که هریک را برای کاربری خاص خود،آماده مینماید.

2-     الکتروموتور موتوژن سه فاز چدنی

کمپانی الکتروموتور موتوژن توانایی تولید الکتروموتور سه فاز را از توان 18.5کیلووات تا 90کیلووات و بصورت سفارشی تا 400کیلووات مطابق با استانداردهای IEC34،روتور قفس سنجایی،درجه حفاظت IP54، کلاس حرارتی F،فرکانس کار 50هرتزو ولتاژ نامی 380مناسب برای کار دائم تولید می کند.

3-     الکتروموتور موتوژن تکفاز:

موتوژن الکتروموتورهای تکفاز خود را در دومدل خازن دائم و دوخازنه تولید میکند.

  •          الکتروموتور موتوژن تکفاز مدل خازن دائم(CR)را مطابق استانداردهای IEC 34، روتور قفس سنجایی، درجه حفاظت IP54، مناسب برای کار دائم، کلاس حرارتی F،فرکانس کار 50هرتز و ولتاژ نامی 220 تولید میکند.
  •          الکتروموتور موتوژن تکفاز مدل دو خازنه (CRS) مطابق استانداردهای IEC 34، روتور قفس سنجایی، درجه حفاظت IP54، مناسب برای کار دائم، کلاس حرارتی F،فرکانس کار 50هرتز و ولتاژ نامی 220 عرضه میگردد.

4-     الکتروموتور و الکتروپمپ کولری موتوژن.

5-     الکتروپمپ های صنعتی.

6-     الکتروموتور مشعل گازی و گازوئیلی.

بیشتر

موتوژن 

( 12 محصول وجود دارد )