بخرید و 0 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

رولیک 70*6 پرسی

( 6*70 )

رولیک 70*6 پرسی

رولیک های پرسی یکی از پر مصرف ترین نوع رولیک ها در صنعت نوار نقاله و سیستم های انتقال مواد هستند. فروشگاه اینترنتی صنعتگری به عنوان بزرگ ترین تولید و عرضه کننده لوازم و قطعات نوار نقاله در شمالغرب کشور میباشد. رولیک های پرسی را در اندازه های مختلف از این مجموعه تهیه نمایید.

لیست قیمت های انواع رولیک های نوار نقاله در داخل لینک. 

حداقل تعداد برای خرید این محصول : 5

172,000 تومان بدون مالیات.

زمان تحویل 1 روز کاری میباشد.

140 قلم

لوازم جانبی پیشنهادی برای این محصول


رولیک 70*6 پرسی

رولیک کانوایرها گرچه عضوی کوچک از یک سیستم نوارنقاله ای هستند اما با این وجود مهم ترین بخش یک دستگاه نوارنقاله به شمار می روند.رولیک ها به عنوان چرخاننده تسمه نقاله برروی دستگاه به کار گرفته می شوند که نسبت به عرض دستگاه و نیز کاربرد آن در قطر و طول های مختلفی در دسترس هستند.

رولیک ها در دونوع بسیار پر کاربرد پرسی و تعویضی در این صنعت عرضه می شوند که پرکاربردترین آن ها نوع پرسی می باشد. در نوع پرسی درپوش غلتک برروی بدنه پرس شده و بلبرینگ های داخل آن قابلیت تعویض ندارند و به همین علت پرسی نام گرفته اند. اما در نوع تعویضی دقیقا برخلاف نوع پرسی این محصول ، بلبرینگ های غلتک قابلیت تعویض دارند و به همین دلیل به بلبرینگ تعویضی معروف هستند. اساسی ترین مسئله ای که در دستگاه های نوارنقاله مورد توجه است انتقال نیرو از موتور گیربکس به تسمه جهت انتقال مواد می باشد که این وظیفه را رولیک کانوایر ها برعهده دارند.

رولیک ها در ابعاد متفاوتی در دسترس هستند ولی قطر استانداردی که با توجه به کاربردشان در دسترس می باشد ، قطرهای 6 و 7 و 9 میلی متری می باشد. رولیک کانوایرها از اجزای جدایی ناپذیر سیستم های انتقال مواد به شمار می روند که وجودشان لازم و انکار ناپذیر است و نسبت به نوع مواد و  طول کانوایر ابعاد و نوع آن ها قابل تغییر می باشد. یکی از وظایف رولیک ها کاهش اصطکاک بین قطعات سیستم انتقال و نیز مواد قابل انتقال می باشد و به همین دلیل وجود این عضو کوچک در این سیستم ضروری می باشد. جنس بدنه این محصول به دو دسته تقسیم می شود :

1- بدنه فلزی       

2- بدنه پلیمری

بدنه فلزی شامل آهن ، آلومینیوم و استیل و ... می باشد و بدنه پلیمری شامل تفلون و یا ... می باشد.

مشخصات فنی رولیک 70*6 پرسی

رولیک پرسی 70*6

مزیت استفاده از رولیک های پرسی

قطعات رولیک در بازار به دو صورت پرسی و تعویضی هستند. اما رولیک های پرسی به دلیل قیمت بسیار مناسب جز پرفروش های بازار هستند. رولیک های پرسی موجود در فروشگاه اینترنتی صنعتگری با متریال درجه یک تولید شده و از استفاده از مواد ضایعات برای تولید این قطعات به شدت پرهیز میشود. 

تفاوت رولیک های پرسی و تعویضی

رولیک های پرسی و تعویضی تنها یک تفاوت عمده دارند. آنهم قابلیت تعمیر و تعویض شدن قطعات رولیک های تعویضی است. رولیک های تعویضی قابلیت تفکیک شدن از هم را دارند. اما مشکل اصلی در رولیک های تعویضی از بین رفتن تمامی قطعات به صورت همزمان است. یعنی قطعات تشکیل دهنده رولیک به صورت هم زمان به پایان عمر مفید خود میرسند. و عملا قابل تعمیر بودن این رولیک ها بی نتیجه خواهد بود.

مقالات مرتبط