تسمه نقاله

تسمه نقاله لاستیکی-تسمه نقاله پی وی سی

انواع تسمه نقاله های لاستیکی و تسمه های پی وی سی با مارک های کره ای و سوئد با گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش 5 ساله با امکان اپارات گرم و اپارات سرد تمامی تسمه نقاله های پی وی سی و لاستیکی موجود می باشد.

انواع تسمه های 5 میل تا 20 میل و 4 لایه و انواع پی وی سی با پله های سفارشی و بغل های سفارشی در صورت ...

تسمه نقاله لاستیکی-تسمه نقاله پی وی سی

انواع تسمه نقاله های لاستیکی و تسمه های پی وی سی با مارک های کره ای و سوئد با گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش 5 ساله با امکان اپارات گرم و اپارات سرد تمامی تسمه نقاله های پی وی سی و لاستیکی موجود می باشد.

انواع تسمه های 5 میل تا 20 میل و 4 لایه و انواع پی وی سی با پله های سفارشی و بغل های سفارشی در صورت نیاز به سفارش های خاص با مدیریت فروش تسمه فروشگاه در تماس باشید

ساختار تسمه نقاله لاستیکی:

ساختار تسمه نقاله لاستیکی ترکیبی از لایه های لاستیک و نخ( لاستیک و منجید)در هم بافته شده می باشد که جهت افزایش مقاومت و قدرت کششی تسمه نقاله می باشد.(منجید همان تار و پود بافته شده می باشد)

موارد مصرف تسمه نقاله لاستیکی:

تسمه نقاله لاستیکی

تسمه نقاله های لاستیکی در صنایع سنگین نظیر:کارخانجات و معادن سنگ، سیمان، شن وماسه، ذغال سنگ، آجر، فلزات و غیره کاربرد فراوان داشته و با حداکثر کارایی مورد استفاده قرار می گیرد.این تسمه بدلیل مشکی بودن در صنایع بهداشتی و غذایی کاربرد ندارد.

ضخامت نوار نقاله لاستیکی:

فروش تسمه نقاله لاستیکی

تعداد لایه ی تسمه نقاله های لاستیکی تک لایه، دولایه، سه لایه، چهار لایه و ... میباشد که مانند سایر تسمه نوار نقاله ها با افزایش تعداد لایه و نخ مقاومت و قدرت کششی تسمه نقاله افزایش می یابد که در نتیجه مقاوم در برابر سایش می شود.

مقاومت تسمه نوار نقاله لاستیکی:

نوار نقاله های لاستیکی از نظر مقاومت به چند دسته ی مقاوم در برابر حرارت،  روغن، ضربه، سایش و غیره دسته بندی می شوند.

دمای قابل تحمل تسمه لاستیکی:

معمولا تسمه نقاله های لاستیکی قابلیت تحمل دما تا 120 درجه سانتی گراد را دارا می باشند که در ادامه لازم بذکر می باشد که این دما باید بصورت غیر مستقیم باشد، در صورت مستقیم بودن با کارشناسان فنی ما در ارتباط باشید تا بهترین تسمه نقاله مربوط به زمینه کاری شما را معرفی نمایند.

متراژ یا طول نوار نقاله های لاستیکی:

تسمه نقاله لاستیکی با عرض

تسمه نوار نقاله های لاستیکی معمولا همانند سایر نوار نقاله ها در طول یا متراژ های 100 متری یا بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

عرض یا پهنای تسمه نقاله های لاستیکی:

تسمه نقاله های لاستیکی معمولا در عرض های 10، 20 ،40، 60، 80، 100، 110، 120 تا 160 سانتی متر موجود و نسبت به سفارش مشتریان عزیز قابل سفارش می باشد.

رنگ تسمه نقاله لاستیکی:

رنگ تسمه نقاله لاستیکی سیاه می باشد ولی سایر تسمه نقاله دارای رنگ بندی خاص می باشد.

ساختمان و شکل ظاهری تسمه نقاله لاستیکی:

ساختمان تسمه نقاله لاستیکی معمولا تشکیل یافته از لایه لاستیکی بالایی و پایینی و بغل می باشد که عمدتا لایه لاستیکی بالا بدلیل تماس با درام و غلتک ها ضخیم تر از لایه پایینی می باشد و همچنین علت دیگر ضخیم بودن لایه لاستیکی بالا بدلیل تماس با مواد خشن و ساینده می باشد.همچنین وجود لایه لاستیکی های بغل برای جلوگیری از سایش تسمه و نخ ها از بغل و استحکام بیشتر تسمه نقاله می باشد که در صنعت تسمه نقاله به آن لب بسته می گویند.

بطور مثال: در هنگام خرید تسمه نقاله خارج از استاندارد معمولا از اندازه بزرگتر از اندازه سفارشی برش داده میشود که به این حالت که نخ یا طناب های تسمه نقاله قابل مشاهده می باشد را لب باز گویند.

بیشتر

تسمه نقاله 

( 8 محصول وجود دارد )