جک پالت توزین دار

جک پالت توزین دار

جک پالت توزین دار همانند سایر جک پالت های دستی برای جابجایی انواع بارهای سنگین بر روی پالت ها در محیط‌های کوچک مانند انبارها، فروشگاه و تولیدی و غیره بکار می رود با این تفاوت که این جک پالت علاوه بر جابجایی بار در داخل و خارج محیط کار، امکان وزن کردن بار و در نوع پرینت دار آن پرینت گرفتن از اطلاعات وزنی بار را به کاربران خود می...

جک پالت توزین دار

جک پالت توزین دار همانند سایر جک پالت های دستی برای جابجایی انواع بارهای سنگین بر روی پالت ها در محیط‌های کوچک مانند انبارها، فروشگاه و تولیدی و غیره بکار می رود با این تفاوت که این جک پالت علاوه بر جابجایی بار در داخل و خارج محیط کار، امکان وزن کردن بار و در نوع پرینت دار آن پرینت گرفتن از اطلاعات وزنی بار را به کاربران خود می دهد.

 جک پالت توزین دار به دلیل دارا بودن صفحه  نمایش حهت نشان دادن وزن بار و دیگر اطلاعات  دارای سیستم ضد آب نیز می باشد.

این جک پالت با نام‌های دیگری چون جک پالت باسکول دار، جک پالت ترازودار نیز کاربرد دارد و به کاربران این امکان را می‌دهد که در هر زمان و مکانی که می خواهند برای وزن کشی بار خود اقدام نمایند .

جک پالت توزین دار دارای دو نوع می باشد یک نوع آن پرینتر دار و دیگری بدون پرینتر یا همان جک پالت ترازودار معمولی است.

 جک پالت توزین دار

یکی از راه حل های مناسب برای انباردارها جهت وزن گیری بار با کمترین هزینه و بهترین کیفیت استفاده از جک پالت توزین دار می باشد.

ویژگی های جک پالت توزین دار

مهمترین ویژگی که در هنگام خرید جک پالت توزین دار باید به آن توجه کرد دقت بالای وزن کشی این دستگاه می باشد حداقل وزن 450 گرم و حداکثر ظرفیت بارگیری آن 2 تن با حداکثر خطای 0.1 درصد در مقیاس ظرفیت می باشد.

این جک پالت علاوه بر قابلیت دادن رسید توسط پرینتر، قابلیت نمایش وزن خالص بار، وزن ناخالص بار، وزن کل بار و شمارش عددی آن را دارد.

داشتن منبع تغذیه با باطری قابل شارژ و نگهداری شارژ تا 12 ساعت و همچنین داشتن صفحه نمایش بزرگ در حدود 1/2اینچ و ضد خش و از نوع LED ازدیگر ویژگی‌های این جک پالت میباشد.

جک پالت توزین دار

فروشگاه اینترنتی صنعتگری امکان خرید انواع جک پالت ها و دیگر محصولات را به صورت آنلاین برای شما مشتریان فراهم آورده است ، شما می توانید از قسمت تماس با ما جهت دریافت مشاوره و خرید اقدام نمایید.

بیشتر

جک پالت توزین دار 

( یک محصول وجود دارد. )