جک پالت پهن

!-- wp:heading --

جک پالت پهن

کاربردی ترین هدف جک پالت ها حمل و نقل و جابجایی بار میباشد لازم به ذکر است که انواع مختلف ویژگی های خاص خود را دارند،در برخی از مکان‌ها از پالت‌های عریض که از نوع استاندارد آن پهن تر هست استفاده می‌شود بنابراین برای جابجایی بار بر روی این نوع پالت ها  نیازمند جک پالتی هستیم که عرض آن از نوع جک پالت ساده بیشتر باشد ی...

جک پالت پهن

کاربردی ترین هدف جک پالت ها حمل و نقل و جابجایی بار میباشد لازم به ذکر است که انواع مختلف ویژگی های خاص خود را دارند،در برخی از مکان‌ها از پالت‌های عریض که از نوع استاندارد آن پهن تر هست استفاده می‌شود بنابراین برای جابجایی بار بر روی این نوع پالت ها  نیازمند جک پالتی هستیم که عرض آن از نوع جک پالت ساده بیشتر باشد یعنی فاصله بین شاخک های جک ‌پالت زیاد باشد که به این نوع جک پالت جک پالت پهن یا عریض می گویند.

جک پالت پهن

جک پالت پهن به دلیل عرض شاخک و تنظیم مناسب آن مخصوص حمل کالا بر روی پالت های با عرض زیاد و به عبارتی دیگر پالت هایی با عرض های  مختلف می باشد دلیل عرض پهن این جک پالت به دلیل حفظ تعادل بار و جلوگیری از ریختن بار می باشد.

جک پالت پهن در گروه جک پالت های دستی می باشد بنابراین دارای طراحی و عملکرد ساده و آسان ،به دور از پیچیدگی های خاص نسبت به نوع جک پالت برقی میباشد.

جک پالت پهن/تشریح ظاهری

دارای ۸  چرخ می باشد ،2چرخ تعبیه شده در عقب این جک پالت مخصوص هدایت آن و 2چرخ دیگر مخصوص کنترل درسطوح شیبدار و 4 چرخ اختصاصی دیگر برای حمل در این دستگاه بکار رفته است.

بدنه این جک پالت به دلیل قابلیت ویژه حمل پالت های عریض تا ظرفیت 3 تن جابه‌جایی بار (جک پالت دستی 3 تن پهن)، بسیار مقاوم ، مستحکم و با دوام بالا طراحی و ساخته شده است.

معمولا عرض مناسب برای جک پالت پهن68 سانتی متر  می باشد که 15 سانتی متر از جک پالت استاندارد پهن تر است.

جک پالت پهن

هدف فروشگاه صنعتگری ارائه محصولات و خدمات با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و فراهم ساختن رضایت خاطر همیشگی شما مشتریان گرامی می باشد. 

بیشتر

جک پالت پهن 

( 2 محصول وجود دارد )