چرخ های بیمارستانی تمام پلاستیکی

چرخ های بیمارستانی تمام پلاستیکی

چرخ های بیمارستانی تمام پلاستیکی از لحاظ کیفیت و ساخت بهترین نوع چرخها در زمینه تجهیزات بیمارستانی هستند چراکه از بهترین مواد اولیه مرغوب تهیه و تولید گردیده اند.

این چرخها در محیط های بهداشتی با انعطاف پذیری بسیار بالا مورد استفاده قرار میگیرد،لازم به یادآوری میباشد که این چرخها مقاوم در برابر سایش بوده و از موادی بنام کیلیمر پلی پروپیلین( p.p) ساخت و پایه آن از نوع پلاستیک مقاوم میباشد که طرح تنته کشور آلمان میباشد.

این چرخها از لحاظ شکل ظاهری به دو مدل پایه ورقی و پیچی بصورت گردان و گردان ترمزدار ساخت و تولید میگردند که هر کدام مزایا و کارکردهای مخصوص به خود را دارا میباشد.

امکان تعویض چرخ آسیب دیده در این محصول وجود ندارد، چنانچه چرخ آسیب ببیند باید کلا تعویض گردد.

چرخهای دو قلو بیمارستانی طوسی و قابدار از نوع پلاستیک مقاوم در برابر ظرفیت بارهای سبک در سایزهای5، 7.5، 10، 12.5سانت با تحمل 65تا 120 کیلوگرم وزن توسط هرچرخ ساخت و تولید میگردد.

چرخهای بیمارستانی به دو روش تک قلو و دو قلو طراحی و ساخت میگردند که هر کدام از آنها در زمینه و محیط های کاری مخصوص به خود مورد استفاده قرار می گیرد.

این کاستورها با کیفیت بالا و قوی و با قابلیت شستشو، که از مزایای بخصوص آنها میباشد مورداستفاده قرار میگیرند، و قابلیت مانور با این کاستور ها آسان و عمر طولانی از نخستین مشخصه و ویژگی بارز این چرخها میباشد.

پل ارتباطی فروشگاه صنعتگری با شما عزیزان:   04134316055

چرخ های بیمارستانی تمام پلاستیکی 

( 2 محصول وجود دارد )