بچینگ پلانت

بچینگ پلانت,ایستگاه بتن اماده

فروشگاه صنعتگری با هدف ارائه تجهیزات عمرانی که با بستن قرارداد با شرکت های معتبر ایرانی شروع به فروش قطعات بچینگ پلانت را شروع کرد.تمامی شرکت هایی که قیمت می دهند برای قطعات ما از بین انها بهترین قیمت و مناسبترین کیفیت را انتخاب کرده و بهترین نوع کالا را با بهترین قیمت به مشتریان عزیز ارائه می دهیم.قطعاتی مانند شاسی نوار نقاله،شاسی میکسر،سیلوی سیمان،اسکرو،ماردون اسکرو،موتور های مورد نیاز،ویبره مخصوص فیدر،شیر برقی،لوازم پنوماتیکی،مخزن اب،دینام اب،کابل بچینگ،کانکس مخصوص بچینگ،لوئد سل،جک پنوماتیکی،درام یا توپی نوار نقاله،رولیک،نمایشگر و ...را از ما با گارانتی یک ساله از ما به صورت با اسودگی خاطر خرید کنید.امکان ساخت دستگاه های مورد نیاز مربوط به بچینگ پلانت که شامل اسکرو ،بچینگ پلانت،میکسر های درام،پن میکسر،وان شافت،تویین شافت،ومیکسر های راه ماشین و طرح لیپری می باشد.

بچینگ پلانت 

( یک محصول وجود دارد. )

زیرشاخه ها

 • تابلو برق

  تابلو برق مورد نیازمشتریان با تجربه کاری که در زمینه ساخت ماشین آلات و برق صنعتی  داریم ایجاد،وساخت تمامی تابلو های پر کاربرد در این مجتمع انجام شده که با امکان تولید تابلو برق های PLCدار و شمارنده دیجتالی و ... را دارد

  در صورت نیاز می توانید از تابلو برق های ما استفاده کنید و در صورت سفارشی بودن تابلو برام با مسئولین فروش ما در تماس بوده و اطلاعات تابلو را به فروشندگان ما رسانده و سفارش شما حدکثر تا سه روز کاری اجرا شود.

 • مخزن آب

  تانکر آب-مخزن آب

  فروشگاه صنعتگری با نمایندگی  فروش انحصاری از شرکت های تانکر سازی اماده ارائه انواع تانکر های آب با ظرفیت های مختلف را دارد .

  تانکر های با بدنه گالوانیزه، استیل و  آهن معمولی با ضخامت های مختلف امکان پرتابل (چرخدار)کردن دستگاه و نصب پمپ آب بر روی تانکر های چرخدار ،پمپ بنزینی و کازوئیلی...

  در صورت نیاز به سفارشی بودن تانکر های آب با مدیریت فروش تانکر سازی در تماس باشید.

 • پمپ آب
 • کنتور آب
 • نمایش گر
 • گیربکس

  فروشگاه صنعتگری با فروش گیربکس های  قابل مصرف بیشتر که معمولا بیشرین مصرف گیربکس ها به 4 دسته تقسیم می شود.

  گیربکس های کتابی

  گیربکس های ترکیبی

  گیربکس های حلزونی

  گیربکس های محور موازی SN

  گیربکس SN:

 • الکترو موتور

  الکتروموتور در دستگاه های صنعتی به عنوان تبدیل کننده انرژی الکتریکی به انرژی مکانیکی کاربرد دارد.فروشگاه ینترنتی صنعتگری 

 • شیر برقی

  شیر برقی

  شیرهای برقی یک نوع دستگاه الکتریکی مکانیکی هستند که جهت کنترل جریال سیال مورد استفاده قرار می گیرد در اکثریت شیرهای برقی در صنایع مختلف با تحریک ساختن سولونوئید یا بوبین و حرکت یک میله یا اسپول به طرف بالا یا پایین می توان جریان سیال را کنترل نمود.

  گستره وسیعی از شیرهای برقی در سیالهایی مانند آب ، بخار ، ، نفت ، گاز ، گازوییل ، روغن و هوا استفاده می شوند و یک روش آسان برای کنترل سیال از راه دور می باشد .

  شیر برقی در صنعت هیدرولیک و پنوماتیک جهت کنترل جریان سیال روغن وهوا جهت باز و بست جکها ، در صنعت پزشکی در صندلیهای دندانپزشکی و مصارف خانگی مانند لباسشویی و ظرفشویی در کشاورزی برای سیستمهای آبیاری و انتقال آب کاربری دارند.

 • جک پنوماتیکی

  پنوماتیک(نیوماتیک) در واقع علمی است که وقایع و حرکات هوا را مورد بررسی قرار می دهد و در صنعت به عنوان یک انرژی بسیار تمیز، کم خطر و قابل دسترس در همه جا از آن یاد می شود. این جک در صنعت امروز، برای انتقال انرژی توسط باد (باد فشرده یا کمپرس شده) مورد استفاده قرار میگیرد. از مزایای این نوع جک در مقایسه یا جک های هیدرولیکی می توان به سادگی تعمیر، بازدهی بالا، قابل کنترل بودن و حساسیت خیلی پایین به نوسانات حرارتی اشاره کرد. فروشگاه اینترنتی صنعتگری با تهیه ی بهترین کلاس ها  و لِوِل ها از جک های پنوماتیکی، آماده ی توزیع این محصول در سراسر کشور است.

 • لودسل

  همه ی ما می دانیم که بتن با نسبت های مختلف آب و سیمان، کاربرد های متفاوتی دارد؛پس بنابراین مواد مورد نیاز برای بتن، نمی تواند بدون اندازه گیری وارد میکسر شده و مخلوط شود. لود سل در دستگاه بچینگ برای اندازه گیری مواد به کار می رود؛ مانند اندازه گیری سیمان، آب، ترکیبات و مواد افزودنی دیگر.

 • غلطک لاستیکی (درام میکسر)
 • پایه رولیک

  پایه رولیک نوار نقاله:

  انواع پایه رولیک ها را می توان به دو دسته تقسم بندی کرد:

  پایه رولیک های رزوه خور

  پایه رولیک های چاکدار

  و این پایه رولیک ها خودشان به سه مدل می باشد که پایه رولیک های بغل رولیک -پایه های رولیک 20 پایه های تکی

  در صورت نیاز به انواع پایه رولیک های سفارشی با ما در تماس باشید تا پایه رولیک سفارس برای شما طراحی و ساخت بشه

 • توپی یا درام

  فروشگاه صنعتگری به صورت نمایندگی رسمی از شرکت سازنده انواع نوار نقاله و تجهیزات نوار نقاله

  توانسته بهترین های نوار نقاله ها را برای مشتریان ارائه دهد در صورت خرید از بهترین های فروشگاه در 

  کمترین زمان قطعات خود را تحویل بگیرید

 • کانکس

  انواع کانکس:

  - کانکس ثابت - متحرک:

  کانکس ثابت و کانکس چرخدار

  کانکس هایی که در یک محل نصب شده و جای ان ثابت می باشد و تا چندین سال احتیاجی به جابجایی وجود ندارد و در همان مکا می ماند این نوع کانکس به علت ثابت بودن پروژه در یک مکان ثابت می ماند مانند ساختمان های اداری و سازمان ها وشرکت ها های مختلف

  - کانکس پیش ساخته پانلی:

  - کانکس کاروان:

 • ویبره
 • اسکرو

  این دستگاه جهت منتقل کردن سیمان از سیلو ی ذخیره به بچینگ پلانت (ایستگاه مرکزی بتن) مورد استفاده قرار می گیرد.

 • باسکول سیمان
 • سیلوسیمان