رولیک 70*6 پرسی

( 6*70 )

رولیک 70*6 پرسی

رولیک های پرسی یکی از پر مصرف ترین نوع رولیک ها در صنعت نوار نقاله و سیستم های انتقال مواد هستند. فروشگاه اینترنتی صنعتگری به عنوان بزرگ ترین تولید و عرضه کننده لوازم و قطعات نوار نقاله در شمالغرب کشور میباشد. رولیک های پرسی را در اندازه های مختلف از این مجموعه تهیه نمایید.

لیست قیمت های انواع رولیک های نوار نقاله در داخل لینک. 

حداقل تعداد برای خرید این محصول : 5

172,000 تومان بدون مالیات.

زمان تحویل 1 روز کاری میباشد.

140 قلم

لوازم جانبی پیشنهادی برای این محصول


رولیک 70*6 پرسی

رولیک کانوایرها گرچه عضوی کوچک از یک سیستم نوارنقاله ای هستند اما با این وجود مهم ترین بخش یک دستگاه نوارنقاله به شمار می روند.رولیک ها به عنوان چرخاننده تسمه نقاله برروی دستگاه به کار گرفته می شوند که نسبت به عرض دستگاه و نیز کاربرد آن در قطر و طول های مختلفی در دسترس هستند.

رولیک ها در دونوع بسیار پر کاربرد پرسی و تعویضی در این صنعت عرضه می شوند که پرکاربردترین آن ها نوع پرسی می باشد. در نوع پرسی درپوش غلتک برروی بدنه پرس شده و بلبرینگ های داخل آن قابلیت تعویض ندارند و به همین علت پرسی نام گرفته اند. اما در نوع تعویضی دقیقا برخلاف نوع پرسی این محصول ، بلبرینگ های غلتک قابلیت تعویض دارند و به همین دلیل به بلبرینگ تعویضی معروف هستند. اساسی ترین مسئله ای که در دستگاه های نوارنقاله مورد توجه است انتقال نیرو از موتور گیربکس به تسمه جهت انتقال مواد می باشد که این وظیفه را رولیک کانوایر ها برعهده دارند.

رولیک ها در ابعاد متفاوتی در دسترس هستند ولی قطر استانداردی که با توجه به کاربردشان در دسترس می باشد ، قطرهای 6 و 7 و 9 میلی متری می باشد. رولیک کانوایرها از اجزای جدایی ناپذیر سیستم های انتقال مواد به شمار می روند که وجودشان لازم و انکار ناپذیر است و نسبت به نوع مواد و  طول کانوایر ابعاد و نوع آن ها قابل تغییر می باشد. یکی از وظایف رولیک ها کاهش اصطکاک بین قطعات سیستم انتقال و نیز مواد قابل انتقال می باشد و به همین دلیل وجود این عضو کوچک در این سیستم ضروری می باشد. جنس بدنه این محصول به دو دسته تقسیم می شود :

1- بدنه فلزی       

2- بدنه پلیمری

بدنه فلزی شامل آهن ، آلومینیوم و استیل و ... می باشد و بدنه پلیمری شامل تفلون و یا ... می باشد.

مشخصات فنی رولیک 70*6 پرسی

رولیک پرسی 70*6

مزیت استفاده از رولیک های پرسی

قطعات رولیک در بازار به دو صورت پرسی و تعویضی هستند. اما رولیک های پرسی به دلیل قیمت بسیار مناسب جز پرفروش های بازار هستند. رولیک های پرسی موجود در فروشگاه اینترنتی صنعتگری با متریال درجه یک تولید شده و از استفاده از مواد ضایعات برای تولید این قطعات به شدت پرهیز میشود. برخی از بارزترین مزیت‌های رولیک 70*6 به شرح زیر است:

 • سهولت در روند انتقال تسمه
 • جلوگیری از سایش سطح تسمه نقاله
 • سرعت در روند انتقال تسمه

معایب استفاده از رولیک‌های پرسی

 • دارای هزینه‌های نگهداری است
 • در صورت خرابی نیاز به تعویض دارند

تفاوت رولیک های پرسی و تعویضی

رولیک های پرسی و تعویضی تنها یک تفاوت عمده دارند. آنهم قابلیت تعمیر و تعویض شدن قطعات رولیک های تعویضی است. رولیک های تعویضی قابلیت تفکیک شدن از هم را دارند. اما مشکل اصلی در رولیک های تعویضی از بین رفتن تمامی قطعات به صورت همزمان است. یعنی قطعات تشکیل دهنده رولیک به صورت هم زمان به پایان عمر مفید خود میرسند. و عملا قابل تعمیر بودن این رولیک ها بی نتیجه خواهد بود.

کاربرد غلتک‌ پرسی 70*6

 • قابل استفاده بر روی کانوایرهای بارگیری
 • قابل استفاده به عنوان رولیک زیر
 • قابل استفاده در کانوایرهای مونتاژ
 • قابل استفاده در نوار نقاله‌های تلسکوپی
 • قابل استفاده در کانوایرهای فروشگاهی

استانداردهای تولید رولیک 70*6

منظور از استانداردهای تولید، همان قوانینی است که برای تولید غلتک‌ها به کار می‌رود. زمانی که ساخت رولرها بر این اساس انجام می‌شود، قابلیت استفاده در سطح بین المللی دارد و در هر جای دنیا میتوان از آن به عنوان غلتک استفاده کرد. برخی از مهمترین این قوانین عبارت است از:

 • طول رولیک: در حالت استاندارد طول غلتک‌ها بین 20 تا 130 سانتی متر می‌باشد.
 • قطر رولیک: در سه سایز 56، 75 و 89 میلی متری تولید می‌شوند.
 • ضخامت لوله: معمولا در ضخامت‌های 2 میلی متری تولید می‌شوند.
 • جنس لوله: به طور معمول از جنس ST37 تولید می‌شوند و بیشترین کاربرد را دارند.

قیمت رولیک 70*6

قبل از هر چیز، مهمترین اصل برای خریداران و صنعتگران، خرید محصول با قیمت مناسب است. این درحالی است که انتظار کیفیت بالایی از محصول را هم در نظر دارند. قیمت رولیک 70*6 در مجموعه فروشگاه صنعتگری بسیار مناسب بوده و در عین حال از کیفیت ساختاری بالایی هم برخوردار هستند. البته توصیه میشود در زمان خرید تجهیزات جانبی چون غلتک‌های کانوایر، به قیمت آن اهمیتی ندهید و سعی کنید بهترین جنس را تهیه نمایید تا در آینده سیستم شما با مشکلی رو به رو نشود.

پل ارتباطی با کارشناسان فروش :

شماره تماس ثابت : 91032309-041

شماره تماس همراه : 09146417839

شماره واتس آپ : 09146417832

ایمیل فروشگاه صنعتگری : sanatgare@gmail.com

مقالات مرتبط