جدید

تسمه نقاله لاستیکی عرض 80

( 3232 )

تسمه نقاله لاستیکی یکی از پرکاربدترین تسمه های  موجود میباشد که مورد استفاده ی بسیاری از صنایع و معادن قرار میگیرد. این تسمه جنسش از لاستیک میباشد و به همین دلیل در صنعت مواد غذایی کاربد چنانی ندارد . فروشگاه صنعتگری عرضه کننده ی انواع تسمه نقاله با بهترین کیفیت و با اتکا به دانش فنی خود میباشد . 

440,000 تومان بدون مالیات.

افزودن به لیست دلخواه

10 قلم

لوازم جانبی پیشنهادی برای این محصول


این تسمه ها در صنایع کاشی کاری ، معادن سنگ ، شن و ماسه و... مورد استفاده قرار می گیرد . این تسمه ها در عرض ها و طول های متفاوتی ساخته می شوند که هر کدام کاربرد مختص به خود را دارند . این نوع از تسمه ها دارای سه لایه می باشند . 
1- لایه بالایی تسمه 
2- منجید ( پارچه )
3- لایه زیرین 
منجید یا همان پارچه که در قسمت میانی تسمه نقاله قرار گرفته است ، مهم ترین بخش تسمه می باشد . زیرا که قدرت و فشار وارد شده را تحمل می کند و مقاومت اصلی محصول به طور کلی بر عهده این بخش می باشد.

مشخصات فنی تسمه لاستیکی 

طول : طبق درخواست مشتری ( حداقل 20 متر )
عرض : 80 
ضخامت : 10 میلی متر
قدرت کششی یا  ep400 /ep 500 :ep 
تعداد و  لایه : 4 لایه یا سه لایه
برند : کبری ، کاله ، سهند ، دنا ، زرین و سایر کمپانی های اروپایی 
سایر مشخصات : ضد سایش - ضد روغن - ضد حرارت 
روش آپارات و چسباندن تسمه : امکان آپارات سرد و گرم تسمه

تسمه نقاله های لاستیکی در عرض 80 سانتی متر از پرکاربرد ترین ابعاد جهت بارگیری محصولات در صنعت می باشد که جزو ابعاد استاندارد این نوع از تسمه ها به حساب می آید. لاستیکی ها در انواع مختلفی تولید می شوند که بسته به نوع مواد حمل شونده متغیر می باشند. محصول مذکور تسمه نقاله لاستیکی ساده می باشد که در اکثر صنایع از این نوع تسمه ها استفاده می شود.